O zdrowiu wiemy wszystko…

„Jak często powinniśmy odwiedzać stomatologa?”, „Ile godzin dziennie można oglądać telewizję?” i „Czy zawsze myjemy ręce po wizycie w toalecie?” – na te i inne pytania odpowiadali bezbłędnie uczniowie klas drugich i trzecich w czasie konkursu wiedzy o zdrowiu. Reprezentanci klas drugich i trzecich zgromadzili się w poniedziałek, 23 listopada, na konkursie „Wiedzy o zdrowiu”. Celem tego konkursu było uświadomienie uczniom znaczenia spożywania owoców i warzyw, poznawanie ich wartości odżywczych, wdrażanie do prowadzenia zdrowego trybu życia. Uczniowie rywalizowali ze sobą w trzyosobowych grupach. Wykazali się ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną. Zwycięzcami na poziomie klas trzecich zostali uczniowie klasy IIIc (Natalia Jazłowska, Filip Albertyński i Bartosz Sacla), natomiast na poziomie klas drugich zwyciężyli uczniowie klasy IIb (Kasia Smędowska, Wiktor Wiśniewski i Mikołaj Jasiński).

Bardzo serdecznie zwycięzcom gratulujemy!