Nasi uczniowie na pl. Baczyńskiego

W ubiegłą niedzielę na pl. Baczyńskiego podczas festynu kończącego obchody Tyskiego Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych widać było nasze uczennice. Jedne z nich pomagały jako wolontariuszki starając się dostarczyć najmłodszym mieszkańcom wiele atrakcji. Prowadziły tor przeszkód, rzuty do celu, pomagały w marszu na mini szczudłach i przechodzeniu przez tunel. Sporą publiczność natomiast zgromadził występ Julii Arendowskiej i Mai Machaj. Ich występ był nagrodą za zwycięstwo w konkursie “T jak Talent”.
Organizatorem zabaw sportowych i konkursu “T jak Talent” jest Stowarzyszenie “Piątka Dzieciom” działające przy naszej szkole i wspierające jej rozwój.