Na niebiesko dla autyzmu!

W Polsce i na świecie kwiecień ma kolor niebieski. Jest to Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w obchodach tego wydarzenia! 4 kwietnia zaświeciliśmy się na niebiesko. Uczniowie i nauczyciele założyli niebieskie ubrania na znak solidarności z osobami z ASD.

Była niebieska fotobudka i niebieska kawiarenka. Klasy pierwsze wzięły udział w warsztatach “Mój kolega z autyzmem”. Klasy drugie uczestniczyły w sportowych konkurencjach w ramach ogólnopolskiego wydarzenia “Niebieskie Igrzyska”, a klasy trzecie stworzyły puzzle, na których przedstawiły świat widziany przez niebieskie okulary. Najmłodsi uczniowie wzięli również udział w warsztatach, podczas których stworzyli niebieskie bransoletki. Zapraszamy do oglądania zdjęć!