“Molik Książkowy” wędruje

„Molika Książkowego” – nagrodę dla „Klasy Miesiąca” przejęła w lutym od klasy IIIa  - klasa IIa, która przeczytała w styczniu 42 książki,  najwięcej  wśród uczniów klas młodszych. Gratulujemy! Ciekawe, kto zwycięży w lutym? Od września jest kontynuowany  konkurs czytelniczy na najlepiej czytającą klasę oraz czytelnika miesiąca. Z comiesięcznym zestawieniem czytelnictwa można zapoznać się na tablicy przy bibliotece. Konkurs  zostanie rozstrzygnięty na koniec roku szkolnego. Czytelnik i klasa roku otrzymają nagrody. Na klasę, która przeczyta najwięcej książek w danym miesiącu czeka nagroda przechodnia w postaci wizerunku „Molika Książkowego”.

Przypominam, że klasą która najczęściej gościła Molika i przeczytała najwięcej książek w ubiegłym roku szkolnym była obecna IIIa, z wynikiem 291 książek, zaś „Czytelnikiem Roku” został Maciek Szymański,  z obecnej klasy IIIb, który przeczytał 39 książek. Gratulujemy!