Moc nagród

Już dziewiąty raz uczniowie tyskich szkół podstawowych rywalizowali w organizowanym przez naszą szkołę konkursie OPEN WAY.  Konkurs ten już zdążył wpisać się w kalendarz imprez tyskich podstawówek, tym bardziej,  że uczniowie rywalizują o naprawdę atrakcyjne nagrody.

Nagrodą główną jest bowiem semestr nauki języka obcego w Akademii Językowej OPEN SCHOOL, która od dziewięciu lat współorganizuje z nami nasz konkurs. Wśród tegorocznych laureatów znalazło się trzech naszych uczniów: Piotr Kolbel, Igor Stremski oraz Kacper Kunc. 19 marca laureaci konkursu spotkali się w naszej szkole na uroczystym podsumowaniu i wręczeniu nagród. Dziękujemy wszystkim obecnym oraz gratulujemy wygranych.