Mistrzowie czytania ze zrozumieniem w roku szkolnym 2021/2022

Czwartą edycję szkolnego konkursu z języka polskiego ,,Czy rozumiesz to, co czytasz? dla uczniów klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych i ósmych mamy już za sobą.  Odbyła się ona 11 kwietnia 2022r. i wzięli w niej udział wszyscy uczniowie obecni w tym dniu w szkole.

Tytuł mistrza czytania ze zrozumieniem klas czwartych (w trzeciej dogrywce) zdobyła uczennica Lena Próchniewicz -  z klasy 4b. Wśród uczniów klas piątych najlepszy okazał się Jan Adamczyk z klasy 5c. Jan Szafrański z klasy 6a został mistrzem czytania ze zrozumieniem klas szóstych, a Piotr Szpura  z klasy 7a – mistrzem czytania ze zrozumieniem klas siódmych. Spośród uczniów klas ósmych najlepiej tę umiejętność opanowała Julia Koba z klasy 8b. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.