Marchewkowe wypieki

Poniedziałkowy poranek świetliczaki spędziły bardzo pracowicie. Uczniowie z pomocą wychowawcy przygotowali zdrowe babeczki marchewkowe. Nikt nie przypuszczał, że te pomarańczowe warzywa można wykorzystać do zrobienia pysznych wypieków.  Uczniowie najpierw połączyli wszystkie składniki za pomocą miksera, a następnie przełożyli słodką masę do muffinkowych foremek. Wkrótce po umieszczeniu foremek z ciastem w piekarniku w świetlicy zapachniało cynamonem i orzechami. Świetlicowe łasuchy z niecierpliwością czekały na wyjęcie ciastek z piekarnika i ich ostygnięcie. Muffinki zostały przygotowane w ramach programu „Trzymaj formę”, w którym nasza szkoła bierze udział. Wszystkich, którzy chcieliby przygotować marchewkowe babeczki zapraszamy na Facebooka szkoły- znajdziecie tam smakowity przepis!