Lubię czytać!

To najczęściej powtarzane zdanie w czasie spotkania uczniów klas drugich z autorkami książki „Czytanie na drugie śniadanie”. Panie: Agnieszka Kijas, Izabela Ptak, Sława Sibiga przygotowały uczniom prawdziwą literacką ucztę. Czytanie wierszy, zabawy i konkursy ilustrowane pięknymi rysunkami autorstwa p. Małgorzaty Anny Bobak, wiele niespodzianek i ciekawych, radosnych chwil przeżyli wszyscy uczestnicy tego spotkania. Na zakończenie dzieci wykonały projekty okładki do książki naszych gości. Prace plastyczne uczniów klasy 2a uzupełniły scenografię tego spotkania. Wystawa rysunków jest do obejrzenia w naszej szkolnej bibliotece. Dziękujemy naszym gościom za to  wspaniałe spotkanie i z niecierpliwością czekamy na książkę.