Little Ant under the water

„ŻABKI” – grupa naszych przedszkolaków wyruszyła w kolejną podróż z   Małą Mrówką. Rozpoczynamy naszą podróż łodzią podwodną ”Yellow submarine” w głębiny oceanów. „Żabki” poznają nowe słówka w języku angielskim, związane z ich mieszkańcami.Potrafią już rozpoznać i nazwać po angielsku: meduzę (jellyfish), rozgwiazdę (starfish), konika morskiego (seahorse), ośmiornicę (octopus), delfina (dolphin), rekina (shark) oraz olbrzymiego wieloryba (whale). Czasami wychodzą na zewnątrz łodzi podwodnej i zamieniają się w nurka. Kolejnym etapem zabawy będą meduzy, które przedszkolaki wykonają samodzielnie. Rozpoczęliśmy również naukę piosenki „Yellow submarine”.