Lato, lato czeka!

Ostatnie dni przed wakacyjnym wypoczynkiem świetliczaki spędziły w ciekawy i aktywny sposób. Słoneczna pogoda dopisywała, więc wolny czas dzieci wykorzystywały na zabawy ruchowe na podwórku szkolnym, zabawę w piaskownicy czy malowanie kredą. Świetliczaki nie zapomniały także o letnim wystroju świetlicy. Podczas zajęć plastycznych powstały różnorodne dekoracje przestrzenne z wykorzystaniem m.in. papierowych miseczek, masy solnej, płyt dvd, muszelek, kamieni, patyczków itp. Zajęcia sprawnych rąk dostarczyły również wiele radości i nowych umiejętności. Świetliczaki uczyły się szyć na maszynie, wykonywać bransoletki z gotowych elementów oraz opanowały podstawy szydełkowania.

To już ostatnie dni zajęć świetlicowych, dlatego wszystkim świetliczakom i ich rodzinom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Niech obfitują w ciekawe przygody, piękne miejsca i nowe umiejętności. Do zobaczenia we wrześniu!