Koraliki, zawieszki, kulki… czyli krótki kurs robienia kolczyków.

Podczas zajęć plastyczno – technicznych i sprawnych rąk świetliczaki nie tylko rysują kredkami i malują farbami, uczą się także wykonywać różnorodne przedmioty dekoracyjne np. z gipsu, filcu, włóczki, masy solnej itp. Tematem ostatnich zajęć sprawnych rąk były kolczyki i nauka ich wykonywania. Dzieci miały za zadanie wybrać koraliki bądź kulki, które im się podobają i następnie przy pomocy nauczyciela połączyć z gotowymi elementami. Gotowe kolczyki można było, oczywiście wpiąć w uszy, bądź przeznaczyć na prezent dla mamy, babci itp. (w przypadku chłopców i dziewczynek nie mających przekłutych uszu). Zajęcia odbywały się 11- 12. 03. br i były przeznaczone dla uczniów klas I-III.