Konkursy jesienne – podsumowanie

Już najwyższy czas na podsumowanie jesiennych konkursów. Kreatywność naszych uczniów przerosła nasze oczekiwania. Ale konkurs konkursem – więc poniżej przestawiamy wyniki:

W konkursie „Żywa Dynia”

• Najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej przyznano klasie 4b SP
  • Na drugim miejscu jest klasa:  3b SP
  • Trzecie miejsce zdobyła klasa 2a SP

Za nami jest również Halloween:

• Zwycięską klasą w szkole podstawowej okazała się klasa  2b.
  • A w konkursie indywidualnym najwięcej punków otrzymali: Tomek Uciechowski, Mikołaj Boczek, oraz Oliwia Prędki.

I wreszcie konkurs prac jesiennych. Widać było, że najwięcej kreatywności i pracy włożyły klasy szkoły podstawowej (niektóre wykazały nawet 200% normy:-))

Najpiękniejsze pracy wyszły spod rąk dzieci z klasy 2a SP, na drugim miejscu jest klasa 3a SP, natomiast miejsce trzecie zajęły ex aequo wszystkie klasy pierwsze.

W klasyfikacji generalnej liderem na chwilę obecną jest klasa 3a, na drugim miejscu uplasowała się klasa 2a. Brązowy medal zdobyła klasa 2b. Gratulujemy:-)