Konkurs Pięknego Czytania Pisma Świętego

20 maja 2021 r. odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Pisma Świętego. Po raz pierwszy doświadczyliśmy konkursu w formie hybrydowej. Reprezentanci klas znakomicie pokazali swoje umiejętności. Z przyjemnością słuchało się fragmentów czytanych przez uczniów. Jury brało pod uwagę płynność czytania, poprawność artykulacyjną, dykcję i interpretację tekstu. Mistrzem pięknego czytania Pisma Świętego w kategorii klas młodszych został Bartłomiej Szpura, a wicemistrzem Magdalena Dzięcioł. W kategorii klas starszych mistrzem pięknego czytania Pisma Świętego został Kamil Chrobok, a wicemistrzem Piotr Szpura. Zwycięzcom gratulujemy! Za ufundowanie nagród dziękujemy Stowarzyszeniu „Piątka Dzieciom”, Parafii pw. Jana Chrzciciela w Tychach, księgarni „Emmanuel” i „Małemu Gościowi Niedzielnemu”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałego wystąpienia i zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłym roku.