Konferencja prasowa – “Kto pyta nie błądzi”

„Czy będą dni słodkości?”, „czy mogłoby być mniej sprawdzianów?”, „dlaczego w kinie na seansie z klasą nie można jeść popcornu?” – na te i inne pytania odpowiedzi udzielała p. Dyrektor-Gabriela Marczuk. Na minikonferencji prasowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski SP przedstawiciele klas czwartych, piątych i szóstych zadawali przeróżne pytania dotyczące szkolnego życia. Dzięki wspólnej dyskusji ustaliliśmy kilka ważnych kwestii, a przy okazji zrodziło się też parę świetnych pomysłów na urozmaicenie szkolnej nudy! Po raz kolejny przekonaliśmy się, że uczniowie także mają wpływ na to, jaka jest nasza Szkoła!