Komunikat dla rodziców uczniów z orzeczeniem

Uczniowie z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego kończący dany etap edukacyjny lub ważność orzeczenia:
-do końca marca 2014 roku należy złożyć orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego uczniów kończących klasę III szkoły podstawowej na kolejny etap edukacyjny;
-do końca maja 2014r. należy złożyć orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczniów, którym ważność dokumentu kończy się wraz z bieżącym rokiem szkolnym a nie zakończyli etapu edukacyjnego;
-d
o końca  kwietnia 2014r. należy złożyć orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczniów kończących klasę VI szkoły podstawowej na okres gimnazjum.
W związku z powyższym przypominamy o terminach badań w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Nie złożenie wymaganych dokumentów w wyznaczonym terminie może skutkować koniecznością zmiany szkoły.