Kolorowy świat koralików

Prasowanki z koralików to pełna radości zabawa, która gwarantuje dużą aktywność i zaangażowanie dzieci. Układanie wzorów jest bardzo wciągające, rozwija zdolności manualne i umiejętności motoryczne, a także kreatywność i wyobraźnię plastyczną. Podczas zajęć sprawnych rąk świetliczaki uczyły się wykonywać prasowanki z koralików. Na specjalnych podkładkach w kształcie m.in. koła, kwadratu, rombu, serca dzieci z różnorodnych koralików układały wzory według własnego pomysłu. Powstały m.in. ciekawe breloczki do kluczy dla mamy, taty… przedstawiające postacie z bajek, filmów, herby drużyn piłkarskich itp. Zajęcia odbywały się zgodnie z ramowym rozkładem dnia pracy świetlicy i przeznaczone były dla wszystkich zainteresowanych uczniów.