Klasa V c zdrowo je, bo wie, co je!

Na dzisiejszej lekcji wychowawczej (25 października) uczniowie klasy  V c uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, które zostały zorganizowane w ramach ,,Programu dla szkół” dotyczącego zdrowego odżywiania się. Okazało się, że nasi uczniowie sprawnie zorganizowali sobie miejsce pracy oraz zadbali o czystość i higienę w trakcie wykonywania posiłków. Wykazali się także dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania się. Przygotowali zdrowe, kolorowe kanapki oraz pyszne, owocowe i warzywne sałatki.  Nie zabrakło również pomysłowych deserów. Wspólna degustacja tych wyszukanych specjałów dostarczyła wszystkim wiele przyjemności.