“Kłamczucha” i Szkolny Konkurs Czytelniczy

W dniu 30 marca odbył się po raz drugi Szkolny Konkurs Czytelniczy ze znajomości książki Małgorzaty Musierowicz. W tym roku uczniowie klas V -VIII mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności zapamiętywania i rozumienia tekstu „Kłamczuchy”. Mieli do rozwiązania test składający się z 35 pytań związanych z treścią tego utworu. Uczestnicy byli świetnie przygotowani, a różnice punktowe niewielkie. Gratulujemy wszystkim osobom biorącym udział w konkursie i mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do przeczytania kolejnych części „Jeżycjady”.

Z ogromną przyjemnością prezentujemy zwycięzców:
I miejsce –  Sandra Morawietz z klasy 5c
I miejsce –  Piotr Szpura  z klasy 8a
II miejsce – Łucja Piątkowska z klasy 5b
III  miejsce – Paulina Niezgoda  z klasy 5c

Gratulujemy zwycięzcom doskonałego przygotowania, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i wspaniałą rywalizację. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok w następnej edycji konkursu.