Kiermasz świąteczny

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, uczniów i przyjaciół szkoły na kiermasz świąteczny, który odbędzie się 3-go grudnia w Pasażu Andromeda, gdzie stoisko będzie miała również nasza szkoła. Już od końca września świetliczaki bardzo intensywnie przygotowywały się do kiermaszu. Podczas zajęć plastycznych wykonywały przy pomocy wychowawców różnorodne przedmioty dekoracyjne o tematyce świątecznej. Dzięki zaangażowaniu, pracowitości i cierpliwości dzieci, powstały m.in. bombki i choinki z cekinów i szyszek, ozdobne lampiony z kubków, płócienne serca i poduszki, różnobarwne tiulowe kule do powieszenia w oknach, aniołki z masy solnej, odlewy gipsowe itp. Serdecznie więc zapraszamy do przyjścia, obejrzenia i kupienia przedmiotów, do których wykonania świetliczaki włożyły dużo serca, a które mogą stać się ciekawym, niebanalnym prezentem dla bliskiej osoby.