“Każdy ma w sobie coś, czego nie ma inny ktoś”

Pod takim hasłem obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Uczniowie brali udział w warsztatach artystycznych “Torba dla przyjaciela”, podczas których malowali farbami torby ekologiczne. Po zakończonych warsztatach mogli swoja torbę podarować przyjacielowi.

Uczniowie klas 2a i 2c przygotowali apel, podczas którego poruszyli trudną tematykę izolacji i nietolerancji wobec drugiego człowieka. Zwieńczeniem apelu był taniec z szarfami do piosenki zespołu Dżem “Żyj z całych sił.”

W szkole odbył się również konkurs dla uczniów klas I-III oraz zaproszonych gości z Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach, pt. “Zawsze razem”

Dziękujemy serdecznie sponsorom materiałów do warsztatów i nagród do konkursów: Stowarzyszeniu “Piątka Dzieciom” i Radzie Rodziców.

Ponieważ obchody Dnia Osób Niepełnosprawnych odbywają się cyklicznie, to mówimy: Do zobaczenia za rok!