Karnawał w świetlicy

Witamy po długiej przerwie związanej z nauką zdalną i przerwą świąteczną. Pierwszy tydzień zajęć stacjonarnych upłynął świetliczakom niezwykle szybko, pracowicie i oczywiście karnawałowo. Zaczął się od ponownego przypomnienia wszystkim uczniom zasad i reguł obowiązujących na świetlicy. Następnie świetliczaki przystąpiły do przygotowywania dekoracji świetlicowych o tematyce zimowej. Ostatni punkt tygodnia to zabawy karnawałowe z wykorzystaniem różnorodnych pomocy (balony, obręcze, woreczki, szarfy, chusty itp.). Podczas zajęć plastycznych powstały kolorowe ozdoby karnawałowe, można było również wziąć udział w konkursie plastycznym pt. “Maska karnawałowa” i ulepić karnawałowe przekąski z barwionej masy solnej. Zajęcia odbywały się w dniach 10-14 stycznia i przeznaczone zostały dla wszystkich chętnych dzieci.