Kandydaci na dyrektora szkoły

Dwaj uczniowie w przyszłości zostaną dyrektorami naszej szkoły, obiad z Magdą Gessler, występ w programie “Mam talent”, podróż dookoła świata, wygrana w totolotka… Różnorodne zabawy i wróżby z wykorzystaniem m.in.: kart, wosku, jednogroszówek, igieł, kolorowych kartoników – wszystko podczas zajęć w świetlicy. Dzięki “kołu fortuny” i “gwiazdkom” można było się dowiedzieć, co być może czeka nas w najbliższej przyszłości. Dzieci usłyszały także o tym skąd wywodzi się tradycja wróżenia w tym właśnie dniu. Swoją imprezę zorganizował również Samorząd Szkoły Podstawowej – podczas przerw oprócz świetnej muzyki – można było skosztować pysznych, własnoręcznie upieczonych ciasteczek z wróżbą.