Kampania 19 dni

W dniach 1-19 listopada nasza szkoła bierze udział w światowej kampanii “19 DNI przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”. Celem kampanii jest budowanie prawidłowych postaw wobec przemocy. W ramach kampanii fundacja “Po skrzydła” przeprowadzi warsztaty dla osób dorosłych – rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą. Warsztaty dla specjalistów odbędą się 5 oraz 19 listopada, natomiast warsztaty dla rodziców zaplanowane zostały na 17 listopada. Pełna informacja dotycząca warsztatów znajduje się na załączonym plakacie. Dodatkowo Pani dr Halina Walicka-Marek z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przygotowała dla nauczycieli i rodziców ofertę dyżurów telefonicznych oraz spotkań on-line, które odbędą się 9 oraz 16 listopada w godzinach 15.30-16.15 (szczegóły TUTAJ).