Jesteśmy ekologiczni

Należymy do szkół promujących ekologiczny styl życia, dlatego przychyliliśmy się do propozycji rodziców naszych uczniów, którzy zaproponowali zorganizowanie … szkolnej wyprzedaży używanych, ale w bardzo dobrym stanie rzeczy. Pierwszy kiermasz odbył się 16 listopada. Zarobiliśmy niezłą sumkę dzięki osobom, którym zależy na losie naszego środowiska i nie chcą, by produkowane były kolejne, kolejne i kolejne rzeczy. Zapraszamy wszystkich na następny – tym razem Świąteczny Kiermasz, na którym zakupimy nie tylko kartki i stroiki świąteczne, ale również inne ozdoby oraz pierniczki i wiele innych ciekawych drobiazgów dla najbliższych.
Rodzice zaproponowali również zorganizowanie przedświątecznej wielkiej zbiórki makulatury (papier, puszki, aluminium) – przygotujmy się już  na ten dzień! 13 grudnia  w godz. 8. 00 – 14.00 podstawiony będzie kontener, do którego będziemy mogli złożyć makulaturę, by chronić nasze otoczenie!

Szczególnie chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie następującym Rodzicom: Pani

Ewie Mikołajczyk, Jolancie Kubera, Urszuli Więcław, Irminie Stefańskiej, Dotocie Duda – Siwińskiej, Bożenie Andrzejewskiej, Mariuszowi Kubara, Ireneuszowi Wargackiemu oraz rodzinie Hutniczak.