Jeden grosz nie znaczy wiele, ale cała góra może zmienić świat

Motto  przewodnie ogólnopolskiej  kampanii Towarzystwa „Nasz Dom”, organizującego akcję Góra Grosza, towarzyszy już nam od lat.

Jak co roku zbieramy  więc  grosiki, za które Towarzystwo pomaga dzieciakom, które nie mogą się wychowywać w rodzinach biologicznych. Z  wielkim  zaangażowaniem wspieramy również Fundację Cicha Nadzieja z Tychów,  która sprzedając uzyskane od nas nakrętki pozyskuje środki na zakup pomp infuzyjnych dla dzieci leczonych na oddziale pediatrycznych Szpitala Miejskiego.

Dziękujemy  wszystkim  którzy  w  różny sposób wspierają nasze akcje i przyrzekamy działać dalej – tak długo jak starczy nam zapału i sił.