Jak zostać Masterchefem?

Przygotowanie pysznych muffinek z kremem czekoladowym wcale nie jest takie trudne! Przekonali się o tym wychowankowie świetlicy podczas zajęć kulinarnych. Wystarczyło tylko w jednej misce wymieszać produkty sypkie  (mąkę, proszek do pieczenia, cukier, kakao), a w drugiej – mokre (mleko, jajka, roztopione masło). Następnie połączyć wszystkie składniki i dokładnie wymieszać. Ostatni etap to nakładanie ciasta do wgłębień w blasze. A potem… należało się uzbroić w cierpliwość. Po 40 minutach babeczki były gotowe – pyszne, pachnące kakaem i kremem czekoladowym. Bardzo szybko zniknęły! Dzieciom bardzo podobało się odmierzanie poszczególnych produktów, przesiewanie, ubijanie, a nawet rozbijanie jajek. Zajęcia odbyły się 16.01. br. i brali w nich udział uczniowie z klas I-III. Więcej zdjęć w galerii.