Innowacja społeczno – językowa – święta

Uczniowie klas czwartych A i B w ramach przygotowań świątecznych przedstawili w bardzo atrakcyjnej formie słowniczek wyrazów związanych z dekoracjami świątecznymi. Dzięki tym pracom na korytarzu zrobiło się kolorowo i świątecznie. Słowniczek został przygotowany na zajęciach innowacji z języka angielskiego i stanowi wsparcie językowe dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Można powtórzyć już znane, a także nauczyć się nowych słówek w trakcie przerwy lub wolnym czasie. Prace uczniów będą do wglądu na tablicy przy pokoju nauczycielskim także po świętach – można więc sprawdzić, które z dekoracji pojawiły się również w naszych domach i na naszych choinkach. Zapraszamy.