INNOWACJA SPOŁECZNO-JĘZYKOWA: „ME IN THE WORLD”

Głównym tematem w pierwszym roku wdrażania innowacji jest: „Człowiek”. Uczniowie poznali dodatkowe słownictwo związane z wyglądem zewnętrznym i osobowością człowieka, jego zainteresowaniami i sposobami spędzania czasu wolnego oraz struktury gramatyczne pozwalające na wyrażenie tej wiedzy w języku angielskim poprawnie. W trakcie nauki każdy uczeń wykonał kilka prac projektowych oraz uczniowie mieli możliwość dokonania prezentacji ustnej. Większość uczniów poprzez aktywne uczestniczenie w zajęciach poprawiło wypowiedź w języku angielskim, budując pełne zdania, skierowane na określony temat, stosując właściwe słownictwo.
Kolejnym etapem innowacji jest „GRUPA”.
Innowacja opracowana dla klas IV a oraz IV b (2014 rok)na trzy lata. Program innowacji obejmuje zagadnienia socjologiczne oraz poprawę i rozwój umiejętności językowych uczniów.
Innowację prowadzi Ewa Stańczyk.
Na zdjęciach uczniowie IVa po prezentacjach na tle swoich prac oraz prace IVb.