I Ty możesz zostać Mikołajem!

Będzie można kupić różnorodne przedmioty dekoracyjne wykonane m.in. przez wychowanków świetlicy. Podczas zajęć plastyczno – technicznych uczniowie przy pomocy wychowanków świetlicy wykonali wiele przepięknych przedmiotów o tematyce świątecznej. Powstały m.in. choinki z materiału, gwiazdy do powieszenia ozdobione filcowymi sowami, obrazki z aniołkami, odlewy z gipsu w kształcie domków, świeczniki ze słoików, maskotki – sowy itp. Dochód ze sprzedaży – jak co roku – zostanie przeznaczony na zakup gier, zabawek, farb oraz innych pomocy mogących uatrakcyjnić pobyt dzieci na świetlicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców na Mikołajki, które odbędą się 4.12.br. w pasażu Andromeda w godzinach 12.00 – 19.00.