I jak tu szkoły nie kochać?

Pomysłowe napisy na drzwiach sal i gabinetów, ciepła czerwień, optymistyczny róż oraz sympatyczne amorki były dominującym akcentem w Dniu św. Walentego w całej szkole. Dopisał również walentynkowy klimat: nastrojowa muzyka, czekoladki i różowe serduszka dla maluchów i mnóstwo uśmiechu. Dzięki loterii walentynkowej można było sprawić komuś (lub sobie) miły pluszowy prezent. Bardzo sprawnie działała również poczta walentynkowa i nie było chyba osoby, która nie dostała jakiejś sympatycznej wiadomości od kogoś miłego. Maluchy mogły również dowiedzieć kim jest św. Walenty i dlaczego jest on patronem zakochanych. O to zadbały dziewczęta ze starszych klas. Nie obyło się również bez konkursów i nagród: najładniej przebraną klasą okazała się klasa 5a, w kategorii dla najmłodszych – klasa 1c SP. Gratulujemy:-)