Gdy pogoda dopisuje…

Gdy pogoda dopisuje, zabawy i zajęcia ruchowo – sportowe odbywają się na szkolnym boisku, bieżni, placu zabaw oraz tarasie. Uczniowie mogą grać w piłkę nożną, skakać przez linę, budować zamki na piasku, hustać się na huśtawce oraz… pobujać się w hamaku. Dzieci mają do swojej dyspozycji piłki, skakanki, paletki do badmintona, ringa, talerze oraz inne pomoce doskonalące sprawność ruchową. Uczniowie chętnie również bawią się w różnorodne zabawy towarzyskie jak np. Zbijak, Pająk i muchy, Komórki do wynajęcia itp. Zajęcia odbywają się zgodnie z tygodniowym planem zajęć i przeznaczone są dla uczniów klas I – IV SP.