Gdy dzwoneczek się odezwie…

Serdecznie witamy zarówno rodziców, jak i uczniów po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że “świetliczaki” są gotowe na nową porcję gier, zabaw i zajęć, które pozwolą ciekawie spędzić czas i nabyć nowe umiejętności. W świetlicy wiele zmian. Witamy nowe panie wychowawczynie z atrakcyjnymi propozycjami spędzenia czasu. Pojawiły się również ogromne, bardzo wygodne puffy umożliwiające odpoczynek:). Dla dzieci przygotowane są następujące zajęcia:
- gry i zabawy matematyczne,
- zabawy taneczne,
- zabawy rozwijające pamięć i spostrzegawczość,
- zajęcia plastyczno – techniczne,
- zajęcia „sprawnych rąk”,
- zajęcia kulinarne (1-2 razy w miesiącu),
- “Dookoła świata” – gry i zabawy geograficzne,
- odrabianie zadań domowych (od poniedziałku do czwartku w godzinach 14.15 – 15.00).
Serdecznie zachęcamy do odwiedzania strony internetowej, gdzie na bieżąco będzie można się dowiedzieć, w jakich zajęciach i zabawach uczestniczyły “świetliczaki”.