Finał Ogólnopolskiego konkursu “Żywe obrazy”

Już 17 czerwca zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda w Tychach na Placu Baczyńskiego 2. Odbędzie sie tam finał Ogólnopolskiego konkursu na prace plastyczno-scenograficzne pt. “Żywe obrazy”. Organizatorami konkursu jest Gimnazjum nr 2 przy ZSZOI i Stowarzyszenie “Piątka Dzieciom” w Tychach przy współpracy MCK w Tychach i Urzędu Miasta w Tychach. Do konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt grup z całej Polski, a do finału jury zaprosiło szkoły m. in. z Mikołowa, Żywca, Dobrodzienia, Brwinowa/k. Warszawy  i Tychów.
Prezentacje finałowe będzie można oglądać 17 czerca od godz.13.00 – 14.00

Do finału Ogólnopolskiego konkursu na  prace plastyczno-scenograficzne pt. “Żywe obrazy” zapraszamy szkoły.

Program finału Ogólnopolskiego konkursu na  prace plastyczno-scenograficzne  pt. “Żywe obrazy”