Dzień w świetlicy

Każdy dzień na świetlicy jest inny i obfituje w różne, ciekawe wydarzenia, zabawy. Rytm dnia wyznaczają poszczególne zajęcia plastyczne, sprawnych rąk, gry i zabawy ruchowe, taneczne, odrabianie lekcji, zabawy rozwijające spostrzegawczość, pamięć… Jednym słowem każdy świetliczak może znaleźć coś dla siebie, biorąc pod uwagę swoje zainteresowania. Można też, oczywiście samemu bądź z kolegami i koleżankami wymyślić ciekawą zabawę z dostępnych pomocy i zabawek np. otworzyć zakład fryzjerski, skonstruować ciekawą budowlę, zbudować z klocków dom, restaurację… Ile dzieci, tyle pomysłów. Ważne, aby ciekawie spędzić czas, rozwijać swoją pomysłowość i kreatywność, nie bać się nowych wyzwań i pomysłów.

Poniższe zdjęcia zostały wykonane podczas różnych zajęć świetlicowych w dniach 12-14 XII i przeznaczone były dla uczniów klas I-IV SP.