Dzień przedszkolaka

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dzieci  z obydwu grup przyszły ubrane w swoich barwach – “Smerfusie” na niebiesko i “Żabki” na zielono. Na początku spotkania wspólnie odśpiewały “Hymn przedszkolaka”, po czym przystąpiły do zabaw z kolorową chustą “Klanza”. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach – tak ważnych w życiu każdego człowieka – a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły kolorowe balony.

Wydarzenie to odbyło się 20 września.