Dzień otwarty szkoły

Odwiedzili nas niezwykle mili goście: przedszkolaki oraz ich rodzice. Wesołe przedstawienie teatralne pt: „Kot w butach” w wykonaniu uczniów klas starszych oraz zdrowy poczęstunek: sok marchewkowy i owoce – to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na odwiedzających. Dzieci miały ponadto możliwość uczestnictwa w warsztatach plastycznych wykonując piękne prace: mandale, puzzle obrazkowe i bałwanki techniką orgiami. Rodzice uczestniczący w spotkaniu z panią Dyrektor zostali zapoznani z ofertą wychowawczą i edukacyjną szkoły, zwiedzili dobrze wyposażone klasy i gabinety specjalistyczne. Uśmiechnięte i zadowolone buzie obecnych dzieci oraz zainteresowanie rodziców utwierdziły nas w przekonaniu, że nasza szkoła jest przygotowana na spełnienie ich wysokich oczekiwań.