Dzień Osób Niepełnosprawnych

Wiele atrakcji czekało na uczniów naszej szkoły podczas tygodnia, w którym obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W dniu 28 listopada klasy 2a, 2b, 2c i 4c były na spektaklu w Teatrze Małym, pt. „Czas na wzlot” przygotowanym przez niepełnosprawnych rówieśników w ramach projektu edu.Dance, który był ukierunkowany na integrację dzieci niepełnosprawnych.

29.11.2018r. dla klasy 4a,b,c i 5 a,b,c  odbyły się warsztaty prowadzone przez Fundację „Ważne miejsce” z Katowic oraz Polski Związek Niewidomych z udziałem osoby niewidomej z psem towarzyszącym.
3.12.2018r. dla klasy 1 a, b, c, 2 a, b, c odbyły się warsztaty z przedstawicielem Polskiego Centrum Dogoterapii „Bezpieczny pies i bezpieczne dzieci”
4.12.2018r. – Konkurs powiatowy dla klas I – III „Razem weselej”, zaproszeni goście to uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach.

3.12.2018r. – odbył się apel z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych przygotowany przez uczniów klas 1a,b oraz 8b.

GALERIA>>