Dzień Mamy

Miniony  okres upłynął świetliczakom na przygotowaniach do Dnia Matki. Dzieci wykonywały dla mam pealling do ciała z płatków róż z dodatkiem olejków zapachowych oraz kwiatki z patyczków kreatywnych.  Dzieci robiły również z tej okazji malutkie bukieciki z suszonych kwiatków w przyozdobionych flakonikach. Nieco innym zajęciem było ćwiczenie motoryki  małej polegające na zapinaniu klamerek na sznurek, a  także ćwiczenie zmysłu równowagi  – ćwiczenia na równoważni z wykorzystaniem laski gimnastycznej i woreczków do ćwiczeń.  Poza tym świetlilczaki  aktywnie  wypoczywały na podwórku szkolnym, korzystając z różnych sprzętów i  zabawek.