Dzień Mamy i Taty

Nie od dzisiaj wiadomo, że Mama i Tata to dwie najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka nie tylko tego małego. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały wspólnie z nauczycielami krótkie programy artystyczne. Były wiersze, tańce, śpiewy i gra na instrumentach. Tego dnia zaproszono do przedszkola ukochanych rodziców, a dzieci pod bacznym okiem swoich wychowawców przygotowały krótki program artystyczny. Nie obyło się bez pięknie wyrecytowanych wierszyków oraz radosnych piosenek. Ostatnim punktem przedstawienia było wręczenie rodzicom samodzielnie przez dzieci wykonanych upominków. To miłe spotkanie miało miejsce 29 maja.