Dzień Edukacji Narodowej w świetlicy

W ramach tematu tygodnia – Dzień Edukacji Narodowej – w świetlicy szkolnej przez cały czas uczniowie brali udział w zajęciach poświęconych trudnej i odpowiedzialnej pracy nauczyciela, w trakcie których uczyli się okazywać szacunek wszystkim osobom pracującym w szkole. Z tej okazji świetliczaki wraz z wychowawcami przygotowały drobne upominki dla dyrekcji szkoły oraz nauczycieli. Podczas zajęć powstały laurki dla nauczycieli oraz ich portrety. Zostały złożone im życzenia.

Dzieci zajmowały się także tematyką jesienną. Wykonane zostały jeżyki z ziemniaków, uszyte grzybki, pomalowane farbami jesienne duże liście, wyklejane grochem oraz fasolą żołędzie i wiele innych. Nie zabrakło też aktywności fizycznej zarówno na świeżym powietrzu, jak i w sali świetlicowej (gra w koszykówkę, gra zręcznościowa- rzucanie pierścieniami do celu, zabawy z balonem oraz liną).