Dzień drugiego śniadania i nie tylko…

Z okazji Dnia II Śniadania dzieci poznały wartości odżywcze różnych produktów spożywczych. Wiedzą już teraz jak ważne jest spożywanie drugiego śniadania, dlaczego należy jeść owoce i warzywa, a dlaczego należy ograniczać słodycze. Cała klasa 2a SP uczestniczy w akcji “Owoce w szkole”. Dzień II Śniadania odbył się 8 listopada 2016r.

Uczniowie klasy 2a SP chętnie biorą również udział w imprezach organizowanych na terenie szkoły. Na szkolne święto Halloween dzieciaki z pomocą rodziców przygotowały i przebrały się w różne straszne i dziwne stwory. Można było spotkać wiedźmy, strzygi, diabły, wampiry, wilkołaki, zombie oraz inne przerażające stwory znane z legend lub horrorów.