Dziękujemy za okazane serce

Zakończyła się akcja zbiórki środków higieny dla Hospicjum im. Św. Kaliksta I w Tychach. Zebraliśmy ponad 350 opakowań mokrych chusteczek, 64 oliwki kosmetyczne,pieluchy, podkłady, octanisept, mydła w płynie i kostce, balsamy do ciała, sudocrem, a nawet listy dla pacjentów. Zaangażowanie uczniów przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!!! O naszej szkolnej akcji usłyszało wiele osób, które także chciały wspomóc hospicjum. Efektem pracy tak wielu DOBRYCH LUDZI było hojne wsparcie działalności hospicyjnej. W trakcie zbiórki usłyszeliśmy o innych placówkach, które potrzebują środków higieny osobistej dla swoich podopiecznych, dlatego część darów została przekazana do Domu Pomocy Społecznej i Szpitala Miejskiego w Tychach. Z całego serca DZIĘKUJEMY za zaangażowanie, empatię i chęć niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym naszym wspaniałym uczniom i ich rodzicom.