Droga do sukcesu

Moc kolorowych i ciekawych nagród (jak co roku zresztą) czekało na uczestników konkursu z języka angielskiego Open Way dla uczniów szkół podstawowych. A są to nagrody niebagatelne – m.in. półroczny kurs językowy w Akademii Językowej Open School w Tychach, która współorganizuje wraz z naszą szkołą konkurs już od ponad dekady. W tegorocznej edycji wzięło udział 159 uczniów z 7 szkół podstawowych. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 30 osób. Cała trzydziestka została nagrodzona. Imprezę uatrakcyjniły występy maluchów z klas 1-3 oraz dziewczęta z klasy szóstej. Dziękujemy serdecznie za przybycie oraz  gratulujemy wiedzy i umiejętności.