Dzień babci i dziadka

Miniony tydzień upłynął świetliczakom na przygotowywaniu upominków dla BABCI i DZIADKA z okazji ich święta. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością malując farbami papierowe talerzyki, wykonując laurki, a także dokonując opisu babci wraz z układaniem dla niej życzeń,  zamieszczając jej zdjęcie lub rysunek. Przygotowywały też kupony dla babci i dziadka na wykonanie różnych czynności w prezencie dla dziadków (np. kupon na podanie kawy, kupon na pomoc przy zakupach itp.). Świetliczaki zaprojektowały i wykonały także  biżuterię. W ramach zajęć plastycznych wykonywały papierowe szaliki ozdobione szlaczkami i frędzelkami z kolorowej muliny, powstały ciekawe ozdoby z masy plastycznej. Atrakcją była zabawa z niebieskim slimem.

Zajęcia były przeznaczone dla wszystkich chętnych dzieci.