Czy rozumiesz to, co czytasz?

Drugą edycję szkolnego konkursu czytania ze zrozumieniem dla uczniów klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych mamy już za sobą. Odbyła się ona 1 marca 2018 r. i wzięli w niej udział wszyscy uczniowie obecni w tym dniu w szkole.Tytuł mistrza czytania ze zrozumieniem klas czwartych zdobył uczeń klasy 4 a – Kamil Chronowski. Tymoteusz Jaworski z klasy 5 c został ( już po raz drugi) mistrzem czytania ze zrozumieniem klas piątych, a Mateusz Chrobok z klasy 6 a – mistrzem czytania ze zrozumieniem klas szóstych. Spośród uczniów klas siódmych najlepiej tę umiejętność opanowała Maja Zając z klasy7b. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.