Chcesz byś zdrowy – tańcz z cherleaderkami

Taniec staje się coraz bardziej popularny, skupia młodzież na kursach tańca,  szkolnych kółkach.  Z tego powodu postanowiliśmy zorganizować w naszej szkole konkurs na stepach, do którego zgłosiły się 4 drużyny ze szkoły podstawowej i gimnazjum:
-drużyna TTT: Dominika Trzcińska, Oliwia Krzysztofik, Nikola Wójcik,
-drużyna Nescafe: Joanna Jendroszczyk, Patrycja Lalik, Ewelina Chorąży, Dagmara Walczak, Jowita Gawrońska,
-drużyna No Name: Maja Machaj, Zuzanna Ratajczyk, Wiktoria Szamota, Agata Bajkowska, Natalia Kaczmarczyk.
-drużyna BBB: Sandra Kitaszewska, Weronika Żołędzka.
W skład komisji sędziowskiej wchodziły panie: Urszula Więcław i Izabela Czerwiec  oraz reprezentant Samorządu Uczniowskiego. Zespoły wyróżniały się ciekawymi strojami, dobrze dobraną muzyką, zróżnicowaną choreografią. Komisja miała bardzo trudne zadanie, ponieważ każdy zespół potrafił bardzo dobrze zaprezentować swoje umiejętności. Po burzliwych naradach komisji sędziowskiej I miejsce zajęła drużyna Nescafe, II miejsce drużyna No Name, III miejsce drużyna TTT.  Konkurs odbył się 10.06.2013 na sali gimnastycznej. W naszej szkole są prowadzone zajęcia taneczne, które rozwijają zainteresowania młodzieży. Są jedną z najciekawszych form aktywności fizycznej i cieszą się dużym zainteresowaniem już wśród najmłodszych.W tańcu jest coś co wzrusza, daje radość i chwile zapomnienia, coś co na długo zostaje w naszych sercach, dlatego warto żyć i poświęcać mu każdy wolny czas. Dziewczyny uczęszczające na takie zajęcia mają możliwość prezentowania przygotowanych w pocie czoła choreografii na festynach, zawodach, meczach TKS National Copex. Towarzyszy temu wszystkiemu aura zabawy, radości.