,,Baśniowa 456” znowu górą na Śląsku!

Kolejne sukcesy naszego szkolnego koła teatralnego ,,Baśniowa 456” napełniają nas dumą. Dnia 12.04.2016r. zespół zaprezentował się na finałach V Festiwalu Małych Form Artystycznych  w Chorzowskim Centrum Kultury ze spektaklem ,,Czarno na białym”. Warto nadmienić, że do konkursu zgłosiło się 60 zespołów, z czego do finału zakwalifikowało się 25 spektakli. Na uroczystej gali, która odbyła się 13 kwietnia, emocje sięgnęły zenitu. Jury  (w składzie: Dorota Pomykała, Danuta Owczarek, Magdalena Waligórska i Dariusz Miłkowski)  przyznało naszemu zespołowi  I miejsce w kategorii klas IV – VI.

Dnia 14.04.2016r. nasi aktorzy wzięli  także udział w XIX Regionalnym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ,,O Tort  Baby Jagi” w Woli, nad którym honorowy patronat objął Śląski Kurator Oświaty. Prezentowane spektakle oceniała komisja w składzie: Ewa Polak – Walesiak, Krystyna Pryszczyk, Janusz Majewski, Mateusz Znaniecki. Nasz zespół zajął II miejsce w kategorii szkół podstawowych.
Zespołowi i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA>>