Bardzo mili goście…

Jak co roku odwiedzili nas bardzo mili goście. Przedszkolaki, którzy szykują się do rozpoczęcia nauki w szkole wraz ze swoimi rodzicami mieli okazję poznać naszą szkołę podczas Dnia Otwartego. Opiekunowie dowiedzieli się jak pracuje nasza placówka, co może zaoferować ich pociechom oraz jakie niesamowite możliwości czekają na ich od pierwszego września.
Dzieci, wzięły udział w rozmaitych warsztatach zorganizowanych tylko dla nich. Mogli stworzyć kolorową sowę, zagrać na instrumencie, układać łamigłówki w języku angielskim, poćwiczyć swoje paluszki, pokonać wyjątkowy tor przeszkód oraz wyczarować bukiet dla mamy.
Na wszystkie dręczące pytania odpowiadali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej rozwiewając wszelkie wątpliwości. Jako szkoła promująca zdrowie, zadbaliśmy także o smaczny i zdrowy poczęstunek dla naszych gości.