Bal karnawałowy przedszkolaków

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i słodkości – w takiej aurze bawiły się nasze przedszkolaki podczas balu karnawałowego. Sala przedszkolna wyglądała kolorowo, przystrojona kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Wszyscy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych tańcach i konkursach przygotowanych przez nauczyciela. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku. Nie zabrakło też smacznego pączka, ponieważ nasz bal zbiegł się z Tłustym Czwartkiem. Ten pełen radości dzień odbył się 23 lutego.