Akcja “Pola nadziei”

„Pola nadziei” to symboliczne pola kwitnących żonkili. Przypominają o ludziach cierpiących i oczekujących naszej opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Wiosną, kiedy kwitną, zbieramy fundusze na potrzeby Domu Hospicyjnego w Tychach.  „POLA NADZIEI” Pod tą nazwą działa program stworzonym przez FUNDACJĘ MARIE CURIE CANCER CARE z Edynburga w Wielkiej Brytanii, pomagającą nieuleczalnie chorym na raka. Szkolne Koło Wolontariatu (gimnazjum i szkoły podstawowej) zaprasza 22 października (środa) o godzinie 14.10 wszystkich wolontariuszy na wspólne sadzenie żonkili w ramach Akcji “Pola nadziei” (mile wdziane są własne cebulki kwiatów oraz specjalne narzędzia ogrodnicze ułatwiające sadzenie). Zbiórka przed budynkiem szkolnym.